FILMOGRAFIE

Stefan Kamp NCE

documentaire > 60′

Bor – de film Floris Leeuwenberg Totem Media 2018
Bruce Lee and the outlaw – co-editing Joost vandebrug IKONdocs 2018
Onze manier van leven Jack Janssen Conijn Film / NCRV/KRO 2017
Het mysterie van de melkrobots Vuk Janic Keydocs / IKON/NCRV 2016
Het laatste jaar van FC Twente Geertjan Lassche BNN / Vara 2016
Inside the Chinese closet (co-montage) Sophia Luvara / Witfilm / NTR 2015

• Dutch competition IDFA 2015

• Berlinale Panorama Dokumente 2016

Hemelbestormers Geertjan Lassche EO 2014

• Nominatie Best Dutch Documentary IDFA 2014

• Grand Prix Dutch Mountain Film Festival 2015

See no evil Jos de Putter Dieptescherpte / VPRO 2014

• Best Documentary – DOKfest München 2014

De uitverkorenen Geertjan Lassche EO 2012

• Dutch competition IDFA 2014

Wavumba Jeroen van Velzen SNG Film / BOS 2012

• Best New Documentary Director, Tribeca 2012

De man met 100 kinderen Vuk Janic Keydocs / NCRV 2011
Voor de Eeuwigheid Arno Kranenborg Kvfilms / NCRV 2011
Niemand kent mij Geertjan Lassche EO 2011
Hallelujah Kees Brouwer Dieptescherpte / VPRO 2010
Liefdeswinter Gülsah Dogan Serious Film / Ikon 2010

• Winnaar Prix Europe Iris 2011
• Nominatie Beeld en geluid awards 2011

The Dictator hunter (co-montage) Klaartje Quirijns PVH-film / Ikon 2007

• Nominatie European Film awards 2008

Tussen hemel en aarde Masja Novikova & Frank van den Engel Zeppers Film / IKON 2007
Normaal zijn we anders Susanne Engels Zuidenwind Produkties / IKON 2006

• NFTVM award Nederlands Film Festival 2006

Stemmen van Bam Aliona van der Horst Zeppers Film / NPS 2005

• Special jury prize Tribeca 2006

Yang Ban Xi Yan Ting Yuen Scarabee Films / VPRO 2004

• Nomination Grand jury Prize Sundance Film Festival 2005
• Best essay Montreal Festival of Film and art 2007

Dans, Grozny Dans Jos de Putter Zeppers / Ikon 2002

• Copenhagen DOX Award 2003

• Montréal Festival Best Film

• Rome DocFest Best Film

• Saint Petersburg Doc Fest Best Film

• Torino Cinemambiente Best Film

• Chicago Documentary Festival Best Film

Tiengemeten Digna Sinke St. Nieuwe Gronden / NPS 2001
Desi Maria Ramos Pieter v. Huystee Film / VPRO 2000

• IDFA Audience Award 2000
• Gouden Kalf Nederlands Film Festival 2001

Miss Interpreted Joost Verhey, Rudolf Evenhuis MM producties / Human 1997
Roy Rogers,king of the cowboys Thys Ockersen Kees Ryninks / VPRO 1991
Rocking Ramona Hans Heijnen Lagestee Film / NPS 1989

• Nominatie Gouden Kalf Nederlands Film Festival 1990

documentaire < 60′

Demarrage Arno Kranenborg KV Films / NCRV/KRO 2017
Access to Africa Bregtje van der Haak / VPRO Tegenlicht 2015
Hollandse meesters – Bernard Heesen Barbara Makkinga / Interakt 2015
Het uiterste middel Kees Vlaanderen Selfmade Films / Human 2015
Het is uw land Kees Vlaanderen Selfmade Films / Human 2014

• Nominatie De Tegel 2015

Pools voor beginners Anna Witte Josefien van Kooten Lumineus / Omroep Brabant 2014
De bommenlegger van Ritthem Patrick Bisschops Cobos Films / NCRV 2014
FC Rwanda Joris Postema Bonanza Film / EO 2013
Ik verwacht alles Gülsah Dogan Human 2013
Blinde liefde Jenny van den Broeke Ernst Media/ Omroep Brabant 2013

• Juryprijs Austin Film Festival 2013

Brein van de bankier Jos de Putter VPRO Tegenlicht 2013
Vraem luuj Sergej Kreso Hans Heijnen Films / L1 2012

• Prix Circom 2013

Ik zal uw naam niet noemen Arno Kranenborg KV Films / NCRV 2012
Mannenbroeders van Kootjebroek Geertjan Lassche IDTV / EO 2011
De vreemdeling Hans Otten Tegenlicht / VPRO 2010
Waar is de woede Bregtje van der Haak Tegenlicht / VPRO 2010
Hemels bewegen Wout Conijn Dieptescherpte / BOS 2009
Alias Menthol Arno Kranenborg Drijver AV / RTVOost, 2009
De kleine oorlog van Boer Kok Kees Vlaanderen Human, 2009

• Winnaar De Tegel 2009

De geschiedenis van NL in 12 moorden Paul Cohen Interakt / Teleac 2009
Het familie ensemble Wilco Bello Selfmade Films / NPS 2009

• Nominatie Gouden Kalf Nederlands Film Festival 2009

Een leven in beelden Marlou van den Berg Lemming Films / L1 2008
Eeuwige moes Catherine van Campen Zuidenwind Film / NPS 2007
Bogarde, de neger die nooit boog Jeroen Berkvens Human / KRO 2006
De weg naar Berendina Hertgers Arno Kranenborg Boom Film / RTV Oost 2005
Dinner with Murakami Yan Ting Yuen Serious Films / VPRO-tv 2005
Bij ons in Scharloo Jessie van Vreden Selfmade Films / NPS 2005
De duivel is slim Hans Heijnen VPRO 2005
Recordings Arno Kranenborg Boom Film / VPRO 2004
Twinkle twinkle,little star Simone van den Broek Cobos Films / AVRO ZDF 2004
Max Velthuijs, is het leven niet prachtig Arno Kranenborg Theorema / VPRO 2003
Advocaatje,leef je nog? co-montage Jeroen Berkvens Selfmade Films / Human 2003
Wat mijn hart zingt Arno Kranenborg Boom Film / Human 2002
Schatkamer Rijksmuseum Peter Delpeut IDTV / Avro 2000
Hi Mam Fleur van Dissel Vpro 1999
A skin too few Jeroen Berkvens JB Macrander / Human 1999

• Nominatie Gouden Kalf Nederlands Film Festival 1995

Lied van verdriet Arno Kranenborg Boom Film / Vpro 1999

• Nominatie Nipkovschijf 1999
• Nominatie Nederlandse Academy Awards 1999

Het geheim van Ossenisse Hans Heijnen Vpro 1994

• Nominatie Gouden Kalf Nederlands Film Festival 1995

speelfilm

The beast in the jungle Clara van Gool Key Film 2018
Grimm Alex van Warmerdam Graniet Film 2003

• Nominatie Golden Seashell San Sebastian 2003

Una noche con Sabrina Love Alejandro Agresti Patagonik Film 2001 / Arg/Ita/Fra

• Silver Condor 2001 (Argentine Film Critics Association Award)

Storm in mijn hoofd Frans Weisz Blue Horse 1999
Man met de hond Anette Apon Circe Film 1999
Kleine Teun Alex van Warmerdam Graniet Film 1998

• Un Certain Regard Cannes Film Festival 1998

De ziener Gerrit van Elst Egmond Film / NPS 1998
De Kersenpluk Arno Kranenborg Studio Nieuwe Gronden 1996
Gemengde berichten Paul Ruven Vpro 1995
Eens geslagen, nooit meer bewogen Gerrard Verhage Studio Nieuwe Gronden 1994
El acto en cuestion Alejandro Agresti All Arts / Vpro 1992

• Un Certain Regard Cannes Film Festival 1993

Modern Crimes Alejandro Agresti Kees Kasander 1990

• Crystal Globe Karlovy Vary International Film Festival 1992
• Un Certain Regard Cannes Film Festival 1992

fictie kort

Coup de Grace Clara van Gool KeyFilm / NPS 2011

• Best Short Film – Sitges Film Festival 2011

De nachtmerrie van Ina Post Kees Vlaanderen Human / 2010
Tussen twee huizen Clara van Gool Viewpoint / NPS 2006
Passing future Clara van Gool Egmond Film TV / NPS 2001

• Nominatie Gouden beeld 2002

Lost Willem v.d. Bakhuysen IDTV / NPS 2001

• Nominatie Emmy Award 2001

Nussin Clara van Gool Egmond Film / NPS 1998

• Gouden Kalf beste korte film, Nederlands Film Festival 1998
• Silver FIPA, Biarritz International Festival 1999
• Nominatie Le Nombre d’Or, IBC Widescreen Festival 1998

Arends Jelle Nesna Lemming Film / NPS 1997

• Nominatie Gouden Kalf “Beste Regie” Nederlands Film Festival 1997

Altijd yours,voor never Paula van der Oest Bos Bros / NPS 1996
Bitings and other effects Clara van Gool Bergen / NPS 1995

• Gouden Kalf beste korte film, Nederlands Filmfestival 1995

Jan de Lichte John Murat Prima Materia 1987
Schrodingerskat Paolo Pistolesi Studio Nieuwe Gronden 1988

• Gouden Kalf beste korte film, Nederlands Film Festival 1990

Reservaat Clara van Gool Studio Nieuwe Gronden 1987

• Nominatie Gouden Kalf, Nederlands Film Festival 1988




personalia

naam Stefan Kamp

studio Zeezicht Montage

adres Hillegomstraat 12-14 / unit 0.06, 1058 LS Amsterdam

telefoon 020-6370669 / 06-50495416

talen Engels, Duits: passief en actief

Frans, Spaans: passief

email info@zeezichtmontage.nl